Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Ix-xiri jista 'jkun attività divertenti u ta' pjaċir, iżda tista 'wkoll issir waħda għeja meta ġġorr basktijiet u oġġetti tqal. Madankollu, bl-użu ta 'trolley tax-xiri, ix-xiri jista' jkun faċli, konvenjenti u anke pjaċevoli. Wieħed mit-tipi l-aktar preferuti ta 'trolleys tax-xiri huwa l-karrettun tax-xiri tal-liga tal-aluminju. F'dan l-artikolu, aħna ser nintroduċu inti għal dan it-tip ta 'karru tax-xiri u nenfasizzaw il-karatteristiċi ewlenin tiegħu.
Dettalji tal-prodott tal-karrettun tax-xiri tal-liga tal-aluminju
| Isem | Cart tax-xiri tal-liga tal-aluminju |
| Numru tal-mudell | XJG8072 |
| Kapaċità | 35L |
| Kapaċità tat-tagħbija | 25KG |
| Daqs tal-basket | 38 * 29 * 30cm |
| Daqs miftuħ | 90 * 42 * 46 ċm |
| Daqs tal-ippakkjar | 92 * 39 * 59cm, 7pcs f'kartuna |
| Kontenitur | 925pcs fi 20GP, 2448pcs fi 40HQ |
| Materjal | Liga tal-aluminju |
| Rota | 140mm/80mm, PP/PVC |

Karatteristiċi tal-karrettun tax-xiri tal-liga tal-aluminju
Il-karrettun tax-xiri tal-liga tal-aluminju huwa magħmul minn materjal tal-aluminju aero, għalhekk huwa durabbli ħafna u ħafif.
Il-parti estiża tal-qafas prinċipali tintuża bħala manku, li jagħmilha aktar faċli biex timbotta u tiġbed.
B'volum ta '35L, jipprovdi spazju xieraq għall-ġarr ta' bhejjem differenti. Id-disinn tar-rota jagħmilha aktar konvenjenti u li tiffranka x-xogħol meta tiċċaqlaq u tittrasporta.
Tieħu biss sekonda biex tintewa u tiftaħ, faċli biex topera.
Dan il-karrettun jista 'jintuża għax-xiri, il-londri, il-kampeġġ selvaġġ, eċċ.
Wirja tal-kummerċ

Dwar il-fabbrika tagħna
1.More minn 20 sena esperjenza fl-industrija tal-hardware u shopping carts, kapaċità ta 'produzzjoni eċċellenti.
2.Tagħmir tal-prodott: Magna tal-injezzjoni ta 'preċiżjoni, magna tal-ittimbrar, magna tal-irbattuti, magna tal-ittestjar tat-tagħbija, Magna tal-ittestjar tal-kisi tal-isprej tal-melħ, magna tal-ittestjar tal-ebusija.
3.Tim ta 'R&D b'Esperjenza, professjonali fit-3D, rendering 2D, prototip u għodda.
4.Prinċipju tas-servizz: "Bl-aktar prezz raġonevoli u servizzi perfetti, biex jipprovdu l-aqwa prodotti". Filosofija tan-negozju: "Professjonali, Integrità, Affidabbli"

Ċertifikati
Jiaxing Xingjie approva ċertifikati ta 'ISO9001, ISO14001, ROHS, Privattivi, trade mark "TENG", SGS eċċ.
Fit-13 ta 'Mejju, 2020, wara l-isforzi bla waqfien u l-kooperazzjoni mill-qrib tad-dipartimenti kollha u l-impjegati kollha tal-kumpanija, Huazhi Certification Co., Ltd għadda ċ-ċertifikazzjoni tas-sistema ta' ġestjoni tal-proprjetà intellettwali ta 'Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. u ħarġet l-intellettwali sistema ta 'ġestjoni tal-proprjetà Ċertifikat ta' ċertifikazzjoni, l-ambitu taċ-ċertifikazzjoni jinkludi: disinn u żvilupp, produzzjoni, bejgħ ta 'xandara, u attivitajiet ta' ġestjoni tal-proprjetà intellettwali relatati mal-akkwist tal-proċess ta 'hawn fuq.

It-tags Popolari: cart tax-xiri tal-liga tal-aluminju, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħas, prezz, għall-bejgħ
Par ta ' l-
Karrettun tax-xiri li jinġarru tal-aluminjuIbgħat l-inkjesta











