Trolley tax-Xiri tal-Azzar Kollassibbli
Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Trolley tax-Xiri tal-Azzar Kollassibbli
Għajjien li tkaxkar boroż multipli waqt li tkun qed tivvjaġġa jew tixtri? Dan it-tròli tax-xiri tal-azzar kollassabbli huwa s-soluzzjoni perfetta! Uża din il-shopping cart bir-roti tal-PVC biex issalva idejk u tgawdi stroll mill-maħżen tal-merċa.
Roti konvenjenti! B'din il-karru tat-tròli li jintewa, li tmur fis-supermarket huwa iktar konvenjenti. Uża dan it-tròli li jintwew AT Home biex issalva dirgħajk u tgawdi l-pjaċir ta 'strolling mill-maħżen tal-grocer.
Dettalji tal-Prodott
| Isem | trolley tax-xiri ta 'l-azzar kollassabbli |
| Mudell | XJG8067 |
| Kapaċità | 42L |
| Kapaċità ta 'tagħbija | 70KG |
| Piż tal-karrettun | 3KG |
| Daqs tal-basket | 30 * 30 * 45cm |
| Daqs miftuħ | 89 * 45 * 39cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 100 * 38 * 36 cm, 9pcs / kartuna; 1842pcs / 20GP, 4473pcs / 40HQ |
| MOQ | 2090pcs |
| Materjal | Tubu tal-ħadid bil-kisi taż-żebgħa |
| Rota | 63mm / 140mm; PP / PP, PVC |




Karatteristiċi ta 'trolley tax-xiri tal-azzar li jista' jiġġarraf
1. Id-daqs tal-basket ikollu 30 * 30 * 45cm, jipprovdi kapaċità kbira ta '42L, jista' jġorr ħafna affarijiet.
2. Id-durabilità u l-kostruzzjoni mingħajr sadid ta 'trolleyensures tax-xiri ta' l-azzar kollassabbli li anke wara bosta snin ta 'użu, il-basket tax-xiri jkun ħieles mis-sadid u sigur.
3. Iebes id-daqs tal-shopping cart huwa kbir, meta jintlewa, huwa biss 7cm. Faċli għall-ħażna fil-karozza tiegħek jew taħt is-sit, idealment biex tintuża fuq ix-xarabank jew is-subway.
4. B'erba 'roti bil-fus, il-karrettun huwa faċli biex jirrombla, u perfett biex jirrombla fuq bankini, toroq, kantunieri, eċċ.
5. Għodod prattiċi u firxa wiesgħa ta 'applikazzjonijiet: disinn ta' linja nadifa, dehra stylish. Dan il-karrettun ħafif tax-xiri huwa għodda prattika fil-ħajja urbana u tal-belt ta 'kuljum tiegħek, u tagħmel ħajtek aktar konvenjenti.
6. Faċli biex tinġabar, l-ebda għodda meħtieġa, faċli biex topera għal kulħadd.
7. Jista 'jaqbel ma' boroż tal-PVC li ma jgħaddix ilma minnhom ġewwa, b'kuluri differenti disponibbli.
Vantaġġi ta 'trolley tax-xiri ta' l-azzar kollassabbli
1. Il-pajp tal-ħadid huwa b'saħħtu u durabbli.
2. Jintewa, jiffranka l-ispazju u konvenjenti għall-ħażna.
3. Roti ta 'quddiem universali ta' saħħa għolja għal tmexxija u manipulazzjoni faċli.
4. Ir-rota ta 'wara hija mgħammra bil-molol, li hija aktar fit-tul.
5. Il-mistrieħ tad-dirgħajn huwa rtirat fi tliet livelli, adattati għal konsumaturi differenti.
Dwar il-fabbrika tagħna:
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. hija kumpanija tal-grupp moderna li tikkonsisti f'Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. u Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., li għandha riċerka u żvilupp indipendenti, produzzjoni indipendenti u tim tal-bejgħ indipendenti.


FAQ
1. X'tip ta 'negozju tħaddem? X'se jkunu t-termini tal-ħlas tiegħek?
Termini tan-negozju: FOB, EXW, CNF / CFR.
Termini tal-ħlas: T / T, L / C, PayPal.
2. Nista 'nikseb kampjuni b'xejn?
Iva, il-kampjuni jkunu ħielsa, imma trid tħallas l-ispiża tal-ġarr u l-iżdoganar.
3. X'se timla l-ħin tal-wasla tiegħek?
15-30 ġurnata għal mudelli eżistenti; 30-45 ġurnata għal mudelli ġodda.
4. Ihavenew disinji, tista 'tiftaħ forom?
Iva, għandna disinn professjonali tat-tim. Fakkar biss li jkun hemm kwantità mitluba.
5.Ma qatt timporta miċ-Ċina, tista 'tgħinna nirranġaw?
Żgur.Għandna professjoni ta ’stimi loġistiċi wkoll.Nistgħu ngħinu biex il-konsumatur jiġi rranġat għall-kunsinna.
6. Xi ngħidu dwar il-kwalità tal-prodotti tiegħek?
Dwar il-kwalità, għandna tim tal-QA tal-fabbrika tal-QC &, u ċ-ċertifikazzjoni ta 'parti terza hija disponibbli.It-tags Popolari: trolley tax-xiri tal-azzar kollassabbli, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħisa
Par ta ' l-
Trolley tax-Xiri tal-Metall KbirIbgħat l-inkjesta











