Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Il-karrettun tax-xiri li jintwew huwa l-aħħar disinn ta 'protezzjoni ambjentali moderna, li huwa prattiku ħafna meta toħroġ tixtri, tivvjaġġa u tixtri.
Id-disinn intern u estern huwa eċċellenti. L-armrests huma b'saħħithom u komdi, u tkaxkir karrettun tax-xiri li jintwew biex tmur ix-xiri saret moda. Huwa konvenjenti li ġġorr, u jista 'jintlewa fid-dar biex jiffranka l-ispazju. Huwa ħelu u prattiku. Jista 'jintuża mhux biss għax-xiri, iżda wkoll jista' jintuża bħala kabinett konvenjenti għall-ħwejjeġ, jew saħansitra karrettun tal-bagalji tal-ivvjaġġar.
Il-karrettun tax-xiri li jintwew għandu disinn uniku, stil ġdid u iffrankar ta 'spazju. Adattat għax-xiri tas-supermarkets, l-ivvjaġġar, huwa'jiffranka l-ħin, jiffranka xogħol, sabiħ u nadif. Il-pussess ta 'karrettun tax-xiri jagħmilha konvenjenti għall-familja tiegħek u komdi għalik innifsek, u tagħmilha aktar pjaċevoli meta tmur tixtri.
Dettalji tal-Prodott
| Isem | cart tax-xiri jumbo li jintwew |
| Mudell | XJG8078 |
| Kapaċità | 109L |
| Kapaċità tat-tagħbija | 30KG |
| Piż tal-karrettun | 4.6KG |
| Daqs tal-qoffa | 59 * 40.5 * 45cm |
| Daqs miftuħ | 103 * 54 * 58.5cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 110 * 10 * 52cm, 2pcs/kartuna; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Materjal | Tubu tal-ħadid b'kisja taż-żebgħa |
| Rota | 240mm/130mm; PP/EVA |







Karatteristiċi ta' shopping cart li jintwew jumbo
1. Kwalità għolja: L-istruttura tal-qafas tal-istainless steel għandha saħħa u durabilità.
2. Spazju kbir, dehra stylish u ġeneruża, kulur qawwi, b'saħħtu u durabbli.
3. jintwew, jiffrankaw l-ispazju u faċli biex iġorru.
4. Bir-roti tal-PVC, ittaffi l-problema tedjanti tal-istorbju tar-roti tal-karrettun tax-xiri.
5. Moda u konvenjenti, faċli biex tixtri! Huwa adattat b'mod speċjali għal nies ta 'età medja u anzjani. Jista 'jevita korrimenti fil-polz, l-ispallejn u s-sinsla tal-ġenbejn ikkawżati mill-ġarr ta' oġġetti tqal waqt ix-xiri u x-xiri tal-merċa.
6. Multifunzjonali: Huwa adattat ħafna għal operazzjonijiet ta 'kuljum tal-grocer, xiri, pickup tal-londri jew ġbid ta' kuljum. Huwa wkoll adattat ħafna biex tieħu s-subway jew malajr għall-ħanut tal-merċa tal-kantuniera, deli lokali, forn jew maħżen ta 'konvenjenza.
Applikazzjoni ta 'carro tax-xiri li jintwew jumbo
Kaxxa tax-xiri: konvenjenti użata fis-suq tas-supermarket jew tal-bidwi', iġorr ħaxix, bhejjem, eċċ
Laundry pick up: iġorru ħwejjeġ faċilment
Barra: għall-ikkampjar selvaġġ, iġorr diversi affarijiet, tagħmel il-ħajja ta 'barra tiegħek aktar konvenjenti u komda.
Vjaġġar: Jista 'jintuża bħala bagalja, iġorr il-merkanzija tiegħek ta' kuljum
Il-fabbrika tagħna
1. Aktar minn 20 sena esperjenza fl-industrija tal-hardware u shopping carts, kapaċità ta 'produzzjoni eċċellenti. Fabbrika ġdida mwaqqfa f'Anhui fl-2019.
2. Tagħmir tal-prodott: Magna tal-injezzjoni ta 'preċiżjoni, magna tal-ittimbrar, magna tal-irbattuti, magna tal-ittestjar tat-tagħbija, Magna tal-ittestjar tal-kisi tal-isprej tal-melħ, magna tal-ittestjar tal-ebusija.
3. Esperjenzat R&D tim, professjonali fil-3D, 2D rendering, prototip u għodda.
4. Prinċipju tas-servizz:" Bl-aktar prezz raġonevoli u servizzi perfetti, biex jipprovdu l-aqwa prodotti". Filosofija tan-negozju:"Professjonali, Integrità, Affidabbli"


Iċ-Ċertifikat tagħna
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, privattiva.


It-tags Popolari: jumbo folding shopping cart, Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħas, prezz, għall-bejgħ
Par ta ' l-
Karrettun Żgħir Tiwi Bir-RotiLi jmiss
Karrettun tax-Xiri Żgħar li jintwewIbgħat l-inkjesta











