Trolley tax-Xiri tal-Bagalji li Jintwew tal-Metall
Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Trolley tax-Xiri tal-Bagalji li Jintwew tal-Metall
It-trolley tax-xiri tal-bagalji li jintwew tal-metall huwa lest permezz ta 'kisi bl-enerġija b'żebgħa ta' kwalità għolja, bilkemm huwa li tikseb sadid. B'kapaċità kbira ta '109L, jista' jġorr verità ta 'oġġetti. L-erba 'roti swivel jagħmlu l-karrettun faċli biex tiġbed u timbotta, konvenjenti għaċ-ċaqliq u t-trasport. Tieħu biss sekonda biex tintewa u miftuħa, faċli għall-ħażna tagħna fil-karozza jew fil-qrib tad-dar tagħna meta ma tużax. Din il-karrettun tax-xiri li jintewa hija għażla ideali fil-ħajja tax-xiri tagħna ta 'kuljum.
Dettalji tal-Prodott
| Isem | trolley tax-xiri tal-bagalji li jintwew tal-metall |
| Mudell | XJG8078 |
| Kapaċità | 109L |
| Kapaċità tat-tagħbija | 30KG |
| Piż tal-karrettun | 4.6KG |
| Daqs tal-qoffa | 59 * 40.5 * 45cm |
| Daqs miftuħ | 103 * 54 * 58.5cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 110 * 10 * 52cm, 2pcs / kartuna; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Materjal | Tubu tal-ħadid b'kisja taż-żebgħa |
| Rota | 240mm / 130mm; PP/EVA |







Ippakkjar:
Dettall tal-pakkett: L-ippakkjar jista 'jiġi personalizzat skont it-talba tal-klijent.
Dettall tal-kunsinna: Jiddependi fuq il-kwantità li tordna, normalment tieħu 20-25 jum wara l-ordni kkonfermata.
Vapuri:
Aħna nagħżlu l-aktar espressa adattata għal pakketti żgħar jekk iż-żmien huwa urġenti.
Aħna ntrasportaw merkanzija bl-ajru jew bil-baħar jekk il-merkanzija tkun tqila u l-ħin tal-kunsinna huwa biżżejjed
Aħna vapur merkanzija lill-maħżen tiegħek jekk għandek merkanzija tiegħek stess quddiem.
Faq:
1 . Inti kumpanija tal-fabbrika jew tal-kummerċ?
A: Aħna manifattur professjonali u kumpanija tal-kummerċ mill-1997.
2. Nista 'nikseb kampjuni b'xejn?
A: Iva, il-kampjuni huma disponibbli l-aktar , l-ispiża tal-merkanzija għandha tiġi imposta.
3. Xi ngħidu dwar is-servizz tal-klijent tiegħek?
A: Aħna esperjenzaw espert tal-prodott biex nipprovdulek l-aħjar servizz.
4.How nista 'nafda l-kwalità tiegħek?
A: Il-prodott tagħna għadda ċ-ċertifikat ta 'kwalità ISO9001 u l-prodott jinbiegħ madwar id-dinja għal għexieren ta' snin.
Vantaġġi tal-fabbrika tagħna:
1.Manifattur professjonali tat-trolley tax-xiri mill-1997.
2.Free kampjun huma disponibbli.
3.Ħin qasir taċ-ċomb
Tim 4.R &D jittrattaw prodotti ġodda disinn u privattiva
5.Ċertifikat ta 'ISO9001& 14001, BV, SGS, ROHS.
6.Sistema stretta ta 'kontroll tal-kwalità bil-magna tat-test avvanzata tagħna stess.
7.Professional wara l-bejgħ tim servizz.
8.In l-użu normali tar-rota, il-perjodu tal-garanzija tal-merkanzija kuntrattwali huwa ta ' sena mid-data tal-kunsinna.
9.OEM & ODM aċċettabbli.
10.Loge fuq il-prodotti huwa aċċettabbli.
11.Package jista 'jiġi personalizzat.
12.Rispons rapidu u effettiv b'24 siegħa.
13.Termini ta 'ħlas:LC, TT, Assigurazzjoni tal-Kummerċ, PayPal, unjoni tal-Punent, moneygram, flus kontanti.
14.Teng caster jista 'jforni firxa wiesgħa ta' casters u roti & ħardwer relatat.
15.Kwalunkwe rekwiżit tal-klijenti jista 'permezz ta' disponibbli.


It-tags Popolari: trolley tax-xiri tal-bagalji li jintwew tal-metall, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħas
Par ta ' l-
leIbgħat l-inkjesta












