Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Karrettun tat-tròli tax-xiri jintrewa
Il-karrettun tat-tròli tax-xiri li jintwew huwa lest b'kisja ta 'qawwa b'żebgħa ta' kwalità għolja,'bilkemm tikseb sadid. B'kapaċità kbira ta '109L, tista' twettaq verità ta 'oġġetti. L-erba 'roti li jduru jagħmlu l-karrettun faċli biex tiġbed u timbotta, konvenjenti biex tiċċaqlaq u tittrasporta. Hija tieħu biss sekonda biex tintewa u tiftaħ, faċli għall-ħażna tagħna fil-karozza jew fil-closet tad-dar tagħna meta ma tużax. Dan il-karrettun tax-xiri li jintrewa huwa għażla ideali fil-ħajja tax-xiri tagħna ta 'kuljum.
Dettalji tal-Prodott
| Isem | karrettun tat-tròli tax-xiri jintrewa |
| Mudell | XJG8078 |
| Kapaċità | 109L |
| Kapaċità tat-tagħbija | 30KG |
| Piż tal-karrettun | 4.6KG |
| Daqs tal-qoffa | 59 * 40.5 * 45cm |
| Daqs miftuħ | 103 * 54 * 58.5cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 110 * 10 * 52cm, 2pcs/kartuna; 870pcs/20GP, 2360pcs/40HQ |
| MOQ | 870pcs |
| Materjal | Tubu tal-ħadid b'kisja taż-żebgħa |
| Rota | 240mm/130mm; PP/EVA |







Karatteristiċi tal-karrettun tat-tròli tax-xiri jintwew
1. Struttura b'saħħitha: Aħna nużaw metall ta 'kwalità għolja u b'saħħtu, sabiex dan il-karrettun tax-xiri li jintrewa jkun jista' jintuża għal żmien twil u ta 'spiss.
2. Roti dejjiema: Ir-roti fil-qiegħ jagħmluha aktar faċli biex irrombla l-karrettun meta ddawwar jew tibdel id-direzzjonijiet fuq bankini bumpy.
3. Disinn li jintwew: Il-karrettun tax-xiri prattiku jagħmel it-trasport u l-ħażna faċli u mingħajr inkwiet. Iddisinjajna l-karrettun biex ikun jintrewa u ċatt, u għalhekk ma'ma jieħux ħafna spazju.
4. Kapaċità kbira: Basket ta 'dan il-karrettun tkejjel 59 * 40.5 * 45cm, b'volum ta' 109L, dan il-karrettun jista 'jġorr diversi ta' oġġetti, għajnuna kbira fil-ħajja tagħna ta 'kuljum.
5. Multi għan: Dan it-tròli mhux biss jintuża għat-trasport ta 'oġġetti minn ħwienet tal-londri u tal-grocer, iżda wkoll għal tagħmir għall-ikkampjar u għodod tal-ġardinaġġ. Huwa użat ħafna f'dokumenti tal-uffiċċju, valiġġi, ilma bbottiljat, fornituri tal-kċina tat-tagħmir tal-bajja.
Il-fabbrika tagħna
1. Aktar minn 20 sena esperjenza fl-industrija tal-hardware u shopping carts, kapaċità ta 'produzzjoni eċċellenti. Fabbrika ġdida mwaqqfa f'Anhui fl-2019.
2. Tagħmir tal-prodott: Magna tal-injezzjoni ta 'preċiżjoni, magna tal-ittimbrar, magna tal-irbattuti, magna tal-ittestjar tat-tagħbija, Magna tal-ittestjar tal-kisi tal-isprej tal-melħ, magna tal-ittestjar tal-ebusija.
3. b'Esperjenza R&D tim, professjonali fil-3D, 2D rendering, prototip u għodda.
4. Prinċipju tas-servizz:" Bl-aktar prezz raġonevoli u servizzi perfetti, biex jipprovdu l-aqwa prodotti". Filosofija tan-negozju:"Professjonali, Integrità, Affidabbli"


It-tags Popolari: shopping trolley cart jintrewa, Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħas, prezz, għall-bejgħ
Par ta ' l-
Karrettun tat-Trolli tax-Xiri li jintwewLi jmiss
Cart tax-xiri personali li jintwewIbgħat l-inkjesta











