Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Trolley li jintwew karrettun fuq ir-roti
L-użu ta 'trolley li jintwew karrettun fuq ir-roti jagħmel il-ħajja tagħna aktar konvenjenti. Huwa perfett għall-għajxien urban u tal-belt, xiri tal-merċa ta 'kuljum, pick up tal-ħasil tal-ħwejjeġ, anke jista' jintuża barra bħall-ikkampjar. Jista 'jintlewa, faċli għall-ħażna fil-karozza jew id-dar. Jista 'jitla' t-taraġ u għalhekk ma jagħmilx sforz meta jitla '' l fuq
Dettalji tal-prodott
| Isem | karru li jintwew fuq karru fuq ir-roti |
| Mudell | XJG8066 |
| Kapaċità | 42L |
| Kapaċità tat-Tagħbija | 70KG |
| Piż | 3.55KG |
| Daqs tal-basket | 30 * 30 * 45cm |
| Daqs miftuħ | 94 * 45 * 42cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 100 * 38 * 36cm / 9pcs |
| Materjal | Tubu tal-ħadid bil-kisi taż-żebgħa |
| Rota | 63mm / 90mm, PP / PP, PVC |

Karatteristiċi
1. Kapaċità kbira ta '42L, tista' ġġorr ħafna affarijiet differenti.
2. Roti tat-tixbit tat-turġien, jagħmilha faċli biex titla '' l fuq meta ġġorr ħafna affarijiet, speċjalment perfetti għal anzjani, tfal, mara tad-dar.
3. Multi-purpose, għal użu essenzjali ta 'kuljum barra jew ġewwa, jista' jintuża għax-xiri, kampeġġ, ħasil tal-ħwejjeġ, eċċ.
4. Kisi tal-Enerġija Bil-Żebgħa ta 'Kwalità Għolja, Huwa diffiċli li tissaddad.
5. Jintewa, faċli ħafna biex tiftaħ u tintewa, tiffranka l-ispazju.
Ippakkjar u tbaħħir

Storja tal-fabbrika tagħna
● F'Mejju 1997, twaqqfet Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● F'Mejju 2002, twaqqfet Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
● Fi Frar 2006, applikajt għat-trade mark 'TENG' mad-dinja kollha
● F'Lulju 2008, għadda ċ-Ċertifikat Internazzjonali tas-Sistema ta 'Kwalità ISO9001-2000
● F'Mejju 2011, għaddi l-verifika BV
● F'Marzu 2017, kiseb iċ-ċertifikat ROHS 2.0
● F'Settembru 2019, twaqqfet Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● F'Awwissu 2020, Xingteng tikseb privattiva oħra ta 'Invenzjoni dik awtorizzata mill-uffiċċju tal-privattivi ta' l-Istati Uniti.

It-tags Popolari: trolley li jintwew karrettun fuq ir-roti, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħisa
Par ta ' l-
Karrettun tax-Xiri FoldawayLi jmiss
leIbgħat l-inkjesta











