Karrettun tat-Trolley tal-Ikel li Jintlewa
Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Deskrizzjoni tal-prodott
| Isem | Karrettun tat-Trolley tal-Ikel li Jintlewa |
| Numru tal-Mudell | XJG8119 |
| Kapaċità | 35 L |
| Kapaċità tat-tagħbija | 25KG |
| Piż | 3.7KG |
| Daqs tal-qoffa | 33.5 * 39.5 * 34cm |
| Daqs miftuħ | 44 * 38 * 41cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 52*48*13.5 ċm, 1 PCS/kartuna |
| Materjal tal-qoffa | PP plastik |
| Materjal tal-virga | Aluminju |
| Bokkla | ABS |
| Rota | 37mm, PP / TPE |
| Kulur | ikkulurit sħiħ, jista 'jiġi personalizzat bħala t-talba tiegħek |
| Logo | Aċċetta l-logo personalizzat |
| Ħin taċ-ċomb tal-kampjun | 7-10 ijiem |
| Data tal-konsenja | 25-35 jum wara l-ordni kkonfermata |
| Applikazzjoni | Xiri, piknik ta 'barra, uffiċċju, skola, eċċ |
Karatteristiċi
Il-karrettun tat-trolley tal-ikel li jintwew iddisinjat minn Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd huwa kemm ħafif kif ukoll tajjeb, u l-aktar importanti, huwa wkoll konvenjenti li jġorr. Minn hemm 'il quddiem, m'hemmx għalfejn tinkwieta dwar l-imbarazzament tax-xiri wisq meta tixtri, speċjalment għall-bniet u l-anzjani d-dar. Ma setax ikun aktar prattiku.
Il-karrettun tat-troli huwa faċli biex jintewa u miftuħ, ħu biss 5 sekondi, tiffranka l-ħin u l-ispazju. B'erba' roti universali, huwa faċli li tiċċaqlaq u tittrasporta. Dan il-karrettun li jintwew għandu funzjonijiet multipli, jista 'jintuża bħala trolley tax-xiri, kaxxa tal-ħażna, sedil tal-ippurgar, eċċ.





Stadju tal-installazzjoni
1. Aqla 'l-klipps tal-ġenb, iftaħ is-serratura, issepara l-pannelli ta' quddiem u ta 'wara
2. Ikxef il-kaxxa u poġġi l-għatu tal-qiegħ
3. Mexxi l-istrixxa tar-rinforz għall-buttuna u ssakkarha
4. Agħlaq l-għatu u spiċċa

Applikazzjoni tal-karrettun tat-troli tal-ikel li jintwew
1. Suq tal-ħaxix
2. Supermarket
3. Kaxxa tal-ħażna fit-tronk tal-karozza
4. Piknik ta 'barra, jista' jpoġġi f'ħafna ħaġa, jista 'jintuża wkoll bħala ippurgar
Dwar il-fabbrika tagħna:
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd. Hija kumpanija moderna tal-grupp li tikkonsisti minn Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd u Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd., li għandha riċerka u żvilupp indipendenti, produzzjoni indipendenti u tim ta 'bejgħ indipendenti. Hemm tim tax-xogħol professjonali, effiċjenti, entużjast, dedikat u onest. Fil-preżent, l-iskala tal-kummerċ tal-kumpanija qed tikber jum b'jum, u l-klijenti tagħha huma kollha madwar id-dinja. Rebaħ il-fiduċja ta 'klijenti domestiċi u barranin b'reputazzjoni tajba.
Prinċipju tas-servizz: "Bl-aktar prezz raġonevoli u servizzi perfetti, biex jipprovdu l-aħjar prodotti"
Filosofija tan-negozju: "Professjonali, Integrità, Affidabbli"
Sinċerament jistiednu msieħba minn madwar id-dinja kollha biex jikkooperaw bis-sħiħ, u joħolqu futur aħjar!
Prodott tagħna:
trolley tax-xiri tas-supermarket, basket tax-xiri, trolley li jintewa, tagħmir tal-loġistika, asters u roti
Applikazzjoni tal-Prodott:
Auto, Partijiet tal-Muturi u Aċċessorji, Basktijiet, Kaxxi u Kaxxi , Għamara , Tagħmir Industrijali u Komponenti , Makkinarju tal-Manifattura u l-Ipproċessar, Għodod u Ħardwer, Tagħmir kummerċjali
Tagħmir tal-Produzzjoni:
Magna tal-injezzjoni ta' preċiżjoni,
magna tal-ittimbrar,
magna msiemer irbattuti,
magna li tittestja t-tagħbija,
Magna tal-ittestjar tal-kisi bl-isprej tal-melħ,
magna tal-ittestjar tal-ebusija.

It-tags Popolari: karrettun tat-trolley tal-ikel li jintwew, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħas
Par ta ' l-
Cart tax-Xiri Tiwi Bil-SedilLi jmiss
Karrettun Rolling PortableIbgħat l-inkjesta










