Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Dettalji tal-prodott
| Isem | Trolley tax-xiri tal-aluminju |
| Numru tal-mudell | XJG8072 |
| Kapaċità | 35L |
| Kapaċità ta 'tagħbija | 25KG |
| Daqs tal-basket | 38 * 29 * 30cm |
| Daqs miftuħ | 90 * 42 * 46cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 92 * 39 * 59cm, 7pcs f'kaxxa tal-kartun |
| Kontenitur | 925pcs f'20GP, 2448pcs f'40HQ |
| Materjal | Liga tal-aluminju |
| Rota | 140mm / 80mm, PP / PVC |

Materjal ta 'l-aluminju aero

Kapaċità qawwija ta 'ġarr





Karatteristiċi tat-tròli tax-xiri tal-aluminju
1. Ħfief, portabbli, faċli biex iġġorr u teħles idejk u dirgħajk.
2. Il-basket ikejjel 38 * 29 * 30 cm, il-kapaċità hija biżżejjed għat-talbiet tax-xiri tiegħek ta 'kuljum.
3. Manku artab, ipproteġi idejk.
4. Żewġ roti universali fuq quddiem u żewġ roti li jduru fuq wara, faċli biex jiġu rrumblati.
5. Materjal ta 'liga ta' aluminju ta 'kwalità għolja ma jkollux sadid.
It-tags Popolari: trolley tax-xiri tal-aluminju, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħisa
Par ta ' l-
Kart tax-Xiri għal Għan MultiLi jmiss
leIbgħat l-inkjesta











