Karrettun tal-plastik li jintlewa Fuq ir-roti
Deskrizzjoni
Parametri tekniċi
Int għajjien meta tixtri b'ħafna basktijiet li jġorru l-idejn? Int imbarazzat meta titla 't-taraġ b'oġġetti tqal li jġorru fl-idejn u d-dirgħajn? Il-karrettun tal-plastik li jintwew fuq ir-roti jagħmel il-ħajja tax-xiri ta 'kuljum tiegħek aktar konvenjenti!
Il-karrettun tal-plastik li jintwew magħmul f'Xingjie Machinery hija għażla perfetta għax-xiri ta 'kuljum tiegħek, il-merċa, l-ivvjaġġar, l-ikkampjar selvaġġ, it-tagħmir atletiku tat-tfal, il-ġbir tal-ħasil tal-ħwejjeġ, eċċ. Huwa ideali kemm għall-għajxien urban kif ukoll għall-belt.
Deskrizzjoni tal-prodott
| Isem | karrettun tal-plastik li jintwew fuq ir-roti |
| Numru tal-Mudell | XJG8119 |
| Kapaċità | 35L |
| Kapaċità tat-tagħbija | 25KG |
| Piż | 3.7KG |
| Daqs tal-basket | 33.5 * 39.5 * 34cm |
| Daqs miftuħ | 44 * 38 * 41cm |
| Daqs tal-ippakkjar | 52 *48 * 13.5 ċm, 1 PCS/kartuna |
| Materjal tal-basket | Plastik PP |
| Materjal tal-virga | Aluminju |
| Bokkla | ABS |
| Rota | 37mm, PP / TPE |
| Kulur | sħiħ ikkulurit , jista 'jiġi personalizzat bħala t-talba tiegħek |
| Logo | Aċċetta l-logo personalizzat |
| Ħin taċ-ċomb tal-kampjun | 7-10 ijiem |
| Data tal-konsenja | 25-35 ġurnata wara l-ordni kkonfermata |
| Applikazzjoni | Xiri, piknik ta 'barra, uffiċċju, skola, eċċ |

Applikazzjoni ta 'karrettun tal-plastik li jintwew fuq ir-roti
1. Kaxxa tax-xiri, konvenjenti użata fis-suq tas-supermarket jew tal-bidwi, li ġġorr il-ħaxix, l-għalf, eċċ.
2. Is-sedil tal-ippurgar, jista 'jkollu mistrieħ meta jkun għajjien tax-xiri
3. fil-beraħ: għall-ikkampjar selvaġġi, mhux biss iġorr l-affarijiet, jistgħu jaġixxu bħala mejda, sedil, jagħmlu l-ħajja ta 'barra tiegħek aktar konvenjenti u komda.
4. Ħażna tal-karozza: imqiegħda fil-karozza, tista 'taħżen affarijiet differenti, tagħmel il-karozza tiegħek nadifa u ordnata.
Storja tal-fabbrika tagħna
F'Mejju 1997, twaqqfet Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
F'Mejju 2002, twaqqfet Jiaxing xingteng Caster Co, ltd.
Fi Frar 2006, applika għal trademark 'TENG' mad-dinja kollha
F'Lulju 2008, għadda ċ-Ċertifikat ta 'Sistema ta' Kwalità Internazzjonali ISO9001-2000
F'Mejju 2011, għaddi mill-awditu tal-BV
F'Marzu 2017, kiseb iċ-ċertifikat ROHS 2.0
F'Settembru 2019, twaqqfet Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
F'Awwissu 2020, Xingteng jikseb privattiva oħra ta 'Invenzjoni li awtorizzata mill-uffiċċju tal-privattivi tal-Istati Uniti.

Iċ-Ċertifikat tagħna
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, privattiva.
Tagħmir tal-Produzzjoni
1. Magna ta 'preċiżjoni għall-injezzjoni
2. Magna tal-ittimbrar
3. Magna tal-rigvet
4. Magna għall-ittestjar tat-tagħbija
5. Magna tal-ittestjar tal-kisi tal-isprej tal-melħ
6. magna għall-ittestjar ta ' l-ebusija.
It-tags Popolari: sistemi tal-plastik li jintwew fuq ir-roti, iċ-Ċina, fornituri, manifatturi, fabbrika, bl-ingrossa, irħas, prezz, għall-bejgħ
Par ta ' l-
Karrettun tal-Merċa li Jintlewa 2 RotiLi jmiss
Cart li jintwew bl-idejnIbgħat l-inkjesta










